جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

تابلو آسانسورالسا

تابلو آسانسورالسا

تابلو آسانسورالسا

شرکت السا در سال ۱۳۸۳ به عنوان اولین تولید کننده سیستم نجات اضطراری آسانسور فعالیت خود را آغاز نموده و در سال ۱۳۸۴ تنوع محصولات خود را به انواع سیستم های کنترل آسانسور گسترش داد. کیفیت ممتاز، قیمت مناسب و رعایت حقوق مصرف کنندگان توسط شرکت السا، موجب رشد سریع سهم این شرکت از بازار تابلو فرمان آسانسورگردید.


در راستای اهداف بلند مدت این مجموعه ، که همانا حرکت به سمت آسانسورهای دارای استاندارد بین المللی است، شرکت السا در سال ۱۳۸۷ موفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2000 از شرکت Tuv آلمان برای طراحی و تولید تابلو فرمان و سیستم نجات اضطراری گردیده و در سال ۱۳۸۹ ارتقاء به ISO9001:2008 را با موفقیت پشت سر گذاشته است.

همچنین این شرکت در سال ۱۳۹۱ با افزایش دامنه استاندارد ISO9001:2008 ، دامنه خود را به طراحی، تولید، نصب و تعمیر تابلو فرمان آسانسور ، سیسستم نجات اضطراری آسانسور و جعبه فلزی با پوشش الکترواستاتیک تغییر داد.
شرکت السا با هدف ارتقاء تکنولوژی در شاخه الکتریک و الکترونیک ساختمان و با اتکا به دانش فنی و تجربی متخصصین این مرز و بوم و اشتغال زایی برای جوانان مستعد کشور عزیزمان، در سال ۱۳۸۹ اقدام به تاسیس کارخانه تولیدی خود در شهرک صنعتی خوارزمی به مساحت زیر بنای ۳۴۰۰متر مربع سالن های تولیدی، ۷۰۰متر فضای انبار و ۶۰۰متر مربع فضای اداری و پشتیبانی و سالن همایش و تجهیز آن به پیشرفته ترین ماشین آلات تولید صنعتی و خط رنگ و آبکاری مکانیزه نموده است.


اهداف آینده این مجموعه تولیدی، تغییر در معادلات کنونی بازار آسانسور در جهت حفظ حقوق مصرف کنندگان و همچنین شرکت های محترم فعال در بخش مونتاژ آسانسور و همچنین بالا بردن عمر مفید آسانسور های ساخت داخل با طراحی و تولید محصولات با کیفیت بالا و در سطح جهانی می باشد.


همچنین این مجموعه در صدد آن می باشد که با تولید محصولات با کیفیت بالا و رعایت تمامی استانداردهای بین المللی  در تولیدات خود ، محصولات خود را در کشورهای خارجی عرضه نماید تا سهم بازار جهانی این محصولات را به نام کشور عزیزمان بالا برده و برگی زرین در افتخارات این مرز و بوم در صادرات کالا باشد.

تابلو آسانسورالسا

منبع:http://www.elsa.ir/

دانلود راهنمایی تابلو آسانسور السا

دانلود

یک نظر بگذارید