جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور
  جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

در نوپا بودن صنعت بیمه نسبت به بسیاري از صنایع برتر و تاثیر گذار در جهان شكي نیست بخصوص آنكه برخی كشورها به تازگی بیمه واقعی و پیشرفته را در كالبد حكومتی خود تجربه می كنند

در نوپا بودن صنعت بيمه نسبت به بسياري از صنايع برتر و تاثير گذار در جهان شكي نيست بخصوص آنكه برخي كشورها به تازگي بيمه واقعي و پيشرفته را در كالبد حكومتي خود تجربه مي كنند اما صنعت آسانسور در جهان با تمام پيشرفتهاي چشمگير خود مقابل صنعت بيمه نو پا است و براي پيشرفت بيشتر دست به دامان آن شده است. تعريف دقيقي از بيمه و مزاياي آن در دست هيچ استاد دانشگاهي نيست چرا كه اين صنعت بزرگ و پيچيده در تعامل مستقيم با بيمه شده است و به نسبت نوع بيمه است كه مي شود ارزش بيمه را نيز تعريف كرد.

آسانسور در جهان تكنيكي امروز براي فراهم ساختن امنيت جاني افراد با مشكلات فراواني روبرو است و گاه پيش مي آيد كه يك حادثه ساده يك شركت توليدي بزرگ و پيش كسوت را به زانو در مي آورد. در چنين شرايطي تزريق بيمه در بدنه صنعت حمل كالا و بالابر هاي غول پيكر در آسمان خراشهاي بزرگ وبلند يك ضرورت انكار ناپذير است. اين ضرورت تا جايي پيش روي داشته كه برخي شركت ها براي به رخ كشيدن ميزان بيمه و ويژگي هاي خاص آن در درمان پس از حادثه احتمالي حتي ضرر مالي هم دارند اما آن را به نام هزينه براي تبليغات توجيه مي كنند.

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

بد نيست بدانيد كه كمپاني هيام هاير آلمان براي بيمه محصولات خود تيمي ۵۰۰ نفره از كارمندان آموزش ديده دارد كه هر هفته با سرزدن به آساسنسورهاي نصب شده از چگونگي عملكرد آنها اطلاع دقيق كسب كرده و حتي گاهي نظافت آسانسورها را نيز براي جلب رضايت مشتريان بر عهده مي گيرند. از ديد مديريت اين شركت اتاقک آسانسور ويترين شخصيت توليد كننده و نصب كننده آن است و بايد هميشه در ايده آل ترين شرايط باشد. اين شركت معمولا از مشتري هزينه بيمه را به نصف دريافت مي كند تا از اين طريق مشتري بيشتري داشته باشد.

منبع: world elevator.com

یک نظر بگذارید