سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

☑️ چطور سیم بکسل آسانسوری چینی تبدیل به سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان میشود ؟

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان
یکی از بیماریهایی که امروزه در بازار کسب و کار وجود دارد ، عادت دروغ گفتن به مشتری ، فروشنده یا هر دو است .
دروغ بیشتر برای پنهان کردن واقعیت است ، یعنی پنهان کردن عیب و ایراد جنس یا پنهان کردن قیمت واقعی آن .
زیرا در هر دو صورت فکر می کنند که اگر راست بگویند مشتری را از دست خواهند داد و جنس روی دستشان می ماند و این خود نوعی فریب و کلاه برداری است .
دروغ ، همه جا و در هر کاری زشت ، ناپسند و از گناهان کبیره است .
جامعه انسانی روی اعتماد به یکدیگر پا برجاست و اگر این اعتماد از بین برود و افراد به سخن ، نوشته و یا امضای دیگری اعتماد نکنند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود . از این رو دروغ گفتن و سلب اعتماد ، بدترین اخلاق اجتماعی و فرهنگ عمومی است . متزلزل ساختن اعتماد مردم کار ساده ای نیست .
در داد و ستد و خرید و فروش گاهی اعتماد به شخص دروغگویی ممکن است او را برای همیشه از زندگی ساقط کند و نفرین او و نسل های بعدی او را در پی داشته باشد .
در ابتدا قصد نداشتم در مورد سیم بکسل های تقلبی موجود در بازار بالاخص سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف مطلبی بنویسم ولی از آنجاییکه سعدی گفته است :

چو نیکی از حد بگذرد نادان خیال بد کند !

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

تصمیم گرفتم برای روشن شدن بعضی نکات ، مطالبی را در مورد سیم بکسل های تقلبی گوستاوولف چینی موجود در بازار بیان کنم تا خریداران در فضای بهتر و شفاف تر اقدام به خرید خود نمایند . قبلا در مورد مشخصات سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان توضیحاتی داده ام . بنابراین در ادامه مشخصات سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف را بیان میکنم .
یکی از روشهایی که فروشندگان ، برای فروش سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف استفاده می کنند ، استفاده از رنگ نوار شناسایی داخل سیم بکسل آسانسوری میباشد .
در واقع این فروشندگان ، سبز بودن رنگ نوار شناسایی را ، نشانه صحت و سلامت معامله و گواهی بر اصل بودن سیم بکسل خود عنوان می نمایند و بدینوسیله سیم بکسل آسانسوری چینی را به جای سیم بکسل اصل گوستاوولف آلمان به فروش میرسانند .
نوار شناسایی یا Identification Tape نواری است که تولید کنندگان سیم بکسل جهت شناسایی سیم بکسل خود ، در داخل کنف سیم بکسل قرار میدهند تا سیم بکسل تولیدی آنها از سیم یکسل تولیدی دیگر شرکتها قابل تشخیص باشد . قبلا سیم بکسلهای تولیدی شرکت گوستاوولف آلمان دارای نوار شناسایی با چاپ و درج کلمه GUSTAV WOLF بود ولی در حال حاضر سیم بکسل های تولیدی شرکت گوستاوولف چاپی ندارند و فقط دارای نخ سبز رنگ خاصی میباشند که به شکل خاصی در مغزی کنف سیم بکسل قرارداده شده است . بعضی از فروشندگان ، سبز بودن رنگ نوار شناسایی را ، گواهی براصل بودن کالای خود ذکر می کنند و سیم بکسل آسانسوری چینی را به جای سیم بکسل آسانسوری اصل آلمان با قیمت بسیار بالا می فروشند.اگر به عکس زیر توجه کنید ، می بینید که سیم بکسل دارای نوار سبز رنگ با چاپ کلمه GUSTAV WOLF میباشد ولی این سیم بکسل چینی است و ساخت کارخانه متفرقه در چین میباشد

لذا در همین جا تاکید میکنم که که سبز رنگ بودن نوار و یا داشتن علامت GUSTAV WOLF بر روی آن نمی تواند نشانه اصل بودن کالا باشد و مسلما سیم بکسلی با مشخصات فوق ، سیم بکسل چینی میباشد .

۲- روش دیگر ، وجود داغ یا بر جستگی علامت سیاه رنگ GW یا GUSTAV WOLF بر روی یک طرف رول چوبی سیم بکسل و یا طرفین آن میباشد . در این روش روی سیم بکسل را ، با سلفون سبز رنگ و یا بی رنگ می پوشانند و علامتهای GW و یا GUSTAV WOLF را با وسیله خاص بر روی رول های چوبی ایجاد میکنند . کل این پروسه توسط خود فروشنده بر روی سیم بکسل های چینی انجام میگیرد و خریدار به واسطه وجود این علامت ها فریب میخورد و اقدام به خرید سیم بکسل چینی مینماید در حالیکه خود خریدار مطمئن است که سیم بکسل آلمانی را خریداری نموده است که کاملا مبنی بر اشتباه میباشد .
۳- در روش بعدی ، فروشنده علاوه بر روشهای بالا از لیبل قدیمی گوستاوولف و پوشش کاغذی با علامت گوستاوولف استفاده میکند .
یادمان باشد که یک کاسب باید صداقت داشته باشد و از دروغ پرهیز کند . کاسب باید خدا را روزی دهنده بداند و باید بداند که پولی را که از راه دروغ به دست می آورد زندگی او را تباه میسازد و خیر و برکت را از عمر و مال او میبرد و آتشی خواهد شد که نخست زندگی او را خواهد سوزاند ، در صورتی که صداقت و راستی با مردم ، دنیا و آخرت او را آباد خواهد کرد .

آن روز که آخرین زنگ دنیا می خورد ، دیگر نه می شود تقلب کرد و نه می شود سر کسی را کلاه گذاشت …

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

 

یک پاسخ به “سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان”

یک نظر بگذارید