جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

صادرات آسانسور

صادرات آسانسور - آرام بند آسانسور - سرویسکار آسانسور - تعمیر آسانسور - دارایو آسانسور
صادرات آسانسور – آرام بند آسانسور – سرویسکار آسانسور – تعمیر آسانسور – دارایو آسانسور

صادرات آسانسور

صادرات آسانسور – آرام بند آسانسور – سرویسکار آسانسور – تعمیر آسانسور – دارایو آسانسور

– در زمينه صادرات آسانسور و اجزاء و قطعات آن فعاليت چشمگيري صورت نگرفته و صرفاً برخي از اجزاء و قطعات آسانسور به كشورهاي عراق ، لبنان ، دبي و تركمنستان طي سالهاي مختلف صادر گرديده است. ميزان صادرات در طي سالهاي اخير بطور متوسط ساليانه حداكثر ۱۰ هزار دلار بوده است.


– بنظر نمي‌رسد با توجه به نداشتن گواهي كيفيت و استاندارد بين المللي در مورد توليد قطعات ساخت داخل موفقيت چنداني در كوتاه مدت وجود نداشته باشد ولي با اجباري‌شدن استاندارد ملي آسانسور بخصوص بخش عملكردي آن از سال ۱۳۸۳ كه دارابودن گواهي كيفيت و استاندارد قطعات مصرفي را الزامي مي‌دارد و نيز شركتهايي كه تحت ليسانس آسانسورهاي پكيچ عرضه مي‌نمايند صادرات اجزاء و قطعات و مجموعه‌هاي آسانسور به كشورهاي همسايه بخصوص آسياي ميانه افزايش يابد.

بررسي اجمالي تكنولوژي و روشهاي توليد و عرضه محصول در كشور به علت عدم نوسازي و بازسازي ماشين آلات و تجهيزات در بسياري از صنايع كشور در طول دهه‌هاي گذشته ، كاربري اين ماشين‌آلات كه اغلب با تكنولوژي هاي قديمي و مردود همراه است از لحاظ اقتصادي مقرون به صرفه نمي‌باشد.

متأسفانه صنعت آسانسور كشور مبتلا به اين شكل بوده و محصولات اين صنعت در بازارهاي داخلي و خارجي رقابت پذير نمي‌باشد.

در حال حاضر توليد اجزاء و قطعات آسانسور كابين و درب و… بشكل سنتي و با ماشين‌آلات فرسوده و قديمي همراه بوده كه از دقت هاي لازم برخوردار نمي‌باشد. حال آنكه روشهاي توليد در دنيا با ماشين‌آلات برش ، خم و جوش ليزري و بصورت اتوماسيون صورت مي‌پذيرد.

تكنولوژي توليد آسانسورها با ابداع سيستمهاي جديد توسط كمپاني هاي معتبر دنيا از جمله آسانسورهاي فاقد موتورخانه Roomless متحول گرديده و خوشبختانه با ايجاد شركتهاي توانمند در امر مهندسي و فروش ، اين تكنولوژيها در حال انتقال مي‌باشد.

هم اكنون دانش فني طراحي و نصب و راه اندازي براي آسانسورهاي سرعت بالا تا سرعت ۵/۳ متر بر ثانيه در كشور وجود دارد و پروژه‌هاي مختلفي در اين زمينه در كشور در حال اجرا مي‌باشد. لازم به ذكر است سريعترين آسانسورهاي توليد شده در دنيا ۱۷ متر بر ثانيه بوده كه قادر است يك برج ۱۱۶ طبقه كه ۳۵۰ متر ارتفاع دارد را ظرف مدت ۲۱ ثانيه طي نمايد

صادرات آسانسور

یک پاسخ به “صادرات آسانسور”

یک نظر بگذارید