جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

صدا آسانسور داخل خونه میاد

صدا آسانسور داخل خونه میاد

در مورد کاهش مصرف انرژی برق آسانسور چنانچه تابلو کنترل آسانسور مجهز به درایو ( v v v f) شود، مصرف برق آسانسور تا حدود %۵۰ کاهش خواهد داشت.ضمن اینکه، آسانسور از حرکتی نرم و آرام برخوردار خواهد شد و در زمان استارت یا توقف نیز بسیار آرام و نرم و بدون شوک و ضربه خواهد بود.

صدا آسانسور داخل خونه میاد

البته در آسانسورهای دو سرعته که فاقد سیستم ۳VF می باشند به دلیل اینکه زمان توقف باید بوسیله ترمز نگهداشته شود، صدای همزمان دستگهای ترمز و مگنت ترمز و توقف ناگهانی موتور باعث شوک و ایجاد صدا می گردد.

در مورد صدا و لرزش آسانسور چندین نکته وجود دارد، چنانچه لرزش و صدا از موتور گیربکس است؟ باید متخصص مربوطه از نزدیک بازدید کند و دلیل صدا را تشخیص دهد.

البته صدای این قسمت دلایل مختلفی می تواند داشته باشد،

موتور گیربکس تراز نصب نشده باشد،

لاستیکهای ضربه گیر زیر شاسی موتورگیربکس از کیفیت مطلوب برخوردار نباشد

در یک راستا نبودن سیم بکسلها

گردش سیم بکسلها بر روی فلکه گیربکس با پیچش غیر عادی انجام گرفته باشد،

دنده و مارپیچ داخل گیربکس مشکل پیدا کرده باشد،

لاستیکهای کوپلینگ موتور دچار فرسایش شده باشد،

موتورگیربکس مناسب نباشد و یا…..)

و نکته مهم چگونگی اجرای بتون سقف و اتصالات کلاف فلزی مربوط به بتون سقف می باشد که گاها” به دلیل اجرای نامناسب باعث انتقال صدا و ارتعاش در زمان حرکت آسانسور به سازه می شود که این مسئله در طبقات فوقانی بیشتر احساس می شود.

چناچه صدا از حرکت کابین است باید به چگونگی نصب درب و ریل توجه کرد چون احتمال دارد دقت لازم در زمان نصب رعایت نشده و لذا اگر

ریلها شاقول و عمودی و موازی و با فواصل دقیق نصب نشده باشد وجود صدا حتمی است، ضمن اینکه

 کفشک ریلها

  ریلها

عدم تنظیم درست پاراشوت و درگیری مقطعی آن با ریلها

  کابین آسانسور و مخصوصا شیوه تولید و متریال بکار رفته در آن و همچنین چگونگی مونتاژ آن نیز در کاهش یا افزایش صدا موثر است.

در اینجا اشاره به این نکته بسیار مهم است که در زمان تحویل آسانسورحضور بازرس مجرب و متعهد و کنترل دقیق آسانسورتاکید می کنم کنترل دقیق آسانسور بر اساس استاندارد و دستورالعمل های مصوب در جلوگیری از رشد آسانسورهای بی کیفیت ونا مطلوب بسیار تاثیرگذار می باشد..

صدا آسانسور داخل خونه میاد

یک نظر بگذارید

الکترو صنعت صعود

آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایید.