جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

☑️ چطور سیم بکسل آسانسوری چینی تبدیل به سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان میشود ؟

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان
یکی از بیماریهایی که امروزه در بازار کسب و کار وجود دارد ، عادت دروغ گفتن به مشتری ، فروشنده یا هر دو است .
دروغ بیشتر برای پنهان کردن واقعیت است ، یعنی پنهان کردن عیب و ایراد جنس یا پنهان کردن قیمت واقعی آن .
زیرا در هر دو صورت فکر می کنند که اگر راست بگویند مشتری را از دست خواهند داد و جنس روی دستشان می ماند و این خود نوعی فریب و کلاه برداری است .
دروغ ، همه جا و در هر کاری زشت ، ناپسند و از گناهان کبیره است .
جامعه انسانی روی اعتماد به یکدیگر پا برجاست و اگر این اعتماد از بین برود و افراد به سخن ، نوشته و یا امضای دیگری اعتماد نکنند دیگر سنگ روی سنگ بند نمی شود . از این رو دروغ گفتن و سلب اعتماد ، بدترین اخلاق اجتماعی و فرهنگ عمومی است . متزلزل ساختن اعتماد مردم کار ساده ای نیست .
در داد و ستد و خرید و فروش گاهی اعتماد به شخص دروغگویی ممکن است او را برای همیشه از زندگی ساقط کند و نفرین او و نسل های بعدی او را در پی داشته باشد .
در ابتدا قصد نداشتم در مورد سیم بکسل های تقلبی موجود در بازار بالاخص سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف مطلبی بنویسم ولی از آنجاییکه سعدی گفته است :

چو نیکی از حد بگذرد نادان خیال بد کند !

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

تصمیم گرفتم برای روشن شدن بعضی نکات ، مطالبی را در مورد سیم بکسل های تقلبی گوستاوولف چینی موجود در بازار بیان کنم تا خریداران در فضای بهتر و شفاف تر اقدام به خرید خود نمایند . قبلا در مورد مشخصات سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان توضیحاتی داده ام . بنابراین در ادامه مشخصات سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف را بیان میکنم .
یکی از روشهایی که فروشندگان ، برای فروش سیم بکسل آسانسوری تقلبی گوستاوولف استفاده می کنند ، استفاده از رنگ نوار شناسایی داخل سیم بکسل آسانسوری میباشد .
در واقع این فروشندگان ، سبز بودن رنگ نوار شناسایی را ، نشانه صحت و سلامت معامله و گواهی بر اصل بودن سیم بکسل خود عنوان می نمایند و بدینوسیله سیم بکسل آسانسوری چینی را به جای سیم بکسل اصل گوستاوولف آلمان به فروش میرسانند .
نوار شناسایی یا Identification Tape نواری است که تولید کنندگان سیم بکسل جهت شناسایی سیم بکسل خود ، در داخل کنف سیم بکسل قرار میدهند تا سیم بکسل تولیدی آنها از سیم یکسل تولیدی دیگر شرکتها قابل تشخیص باشد . قبلا سیم بکسلهای تولیدی شرکت گوستاوولف آلمان دارای نوار شناسایی با چاپ و درج کلمه GUSTAV WOLF بود ولی در حال حاضر سیم بکسل های تولیدی شرکت گوستاوولف چاپی ندارند و فقط دارای نخ سبز رنگ خاصی میباشند که به شکل خاصی در مغزی کنف سیم بکسل قرارداده شده است . بعضی از فروشندگان ، سبز بودن رنگ نوار شناسایی را ، گواهی براصل بودن کالای خود ذکر می کنند و سیم بکسل آسانسوری چینی را به جای سیم بکسل آسانسوری اصل آلمان با قیمت بسیار بالا می فروشند.اگر به عکس زیر توجه کنید ، می بینید که سیم بکسل دارای نوار سبز رنگ با چاپ کلمه GUSTAV WOLF میباشد ولی این سیم بکسل چینی است و ساخت کارخانه متفرقه در چین میباشد

لذا در همین جا تاکید میکنم که که سبز رنگ بودن نوار و یا داشتن علامت GUSTAV WOLF بر روی آن نمی تواند نشانه اصل بودن کالا باشد و مسلما سیم بکسلی با مشخصات فوق ، سیم بکسل چینی میباشد .

۲- روش دیگر ، وجود داغ یا بر جستگی علامت سیاه رنگ GW یا GUSTAV WOLF بر روی یک طرف رول چوبی سیم بکسل و یا طرفین آن میباشد . در این روش روی سیم بکسل را ، با سلفون سبز رنگ و یا بی رنگ می پوشانند و علامتهای GW و یا GUSTAV WOLF را با وسیله خاص بر روی رول های چوبی ایجاد میکنند . کل این پروسه توسط خود فروشنده بر روی سیم بکسل های چینی انجام میگیرد و خریدار به واسطه وجود این علامت ها فریب میخورد و اقدام به خرید سیم بکسل چینی مینماید در حالیکه خود خریدار مطمئن است که سیم بکسل آلمانی را خریداری نموده است که کاملا مبنی بر اشتباه میباشد .
۳- در روش بعدی ، فروشنده علاوه بر روشهای بالا از لیبل قدیمی گوستاوولف و پوشش کاغذی با علامت گوستاوولف استفاده میکند .
یادمان باشد که یک کاسب باید صداقت داشته باشد و از دروغ پرهیز کند . کاسب باید خدا را روزی دهنده بداند و باید بداند که پولی را که از راه دروغ به دست می آورد زندگی او را تباه میسازد و خیر و برکت را از عمر و مال او میبرد و آتشی خواهد شد که نخست زندگی او را خواهد سوزاند ، در صورتی که صداقت و راستی با مردم ، دنیا و آخرت او را آباد خواهد کرد .

آن روز که آخرین زنگ دنیا می خورد ، دیگر نه می شود تقلب کرد و نه می شود سر کسی را کلاه گذاشت …

سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران

سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان

 

یک پاسخ به “سیم بکسل آسانسوری گوستاوولف اصل آلمان”

یک نظر بگذارید

الکترو صنعت صعود

آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایید.