تراز کردن موتور گیربکس آسانسور

تراز کردن موتور گیربکس آسانسور

تراز کردن موتور گیربکس آسانسور

مهمترین نکته در رابطه با تراز موتور گیربکس آسانسور ، تراز و مسطح بودن بتن ریزی کف سازی محل استقرار موتور گیربکس بر روی سقف چاه آسانسور میباشد . اگر این قسمت از سقف چاه با دقت اجرا شده باشد ، نصب موتور گیربکس بخوبی انجام خواهد شد .
در مورد تراز و شاقول بودن فلکه های موتور گیربکس و فلکه انحراف نیز این شیوه بسیار با اهمیت میباشد یعنی پس از استقرار موتور گیربکس ، با استفاده از تراز موتور !

تراز کردن موتور گیربکس آسانسور
با قرار دادن تراز موتور در چند نقطه که از سطح هموار برخوردار باشد به صورت متقاطع نسبت به تراز بودن اقدام و با استفاده از لاستیک های ضربه گیر ویژه که در زیر پایه موتور گیربکس قرار میگیرد ، بهترین شرایط را برای تراز بودن موتور گیربکس آسانسور فراهم مینمائیم .
برای اطمینان از شاقول بودن فلکه های اصلی گیربکس و فلکه هرزگرد با استفاده از نخ و شاقول ، با گرفتن شاقول در نزدیکی فلکه گیربکس با فلکه هرزگرد ، پس از بی حرکت شدن و آرام گرفتن آن یا به اصطلاح خواب رفتن شاقول از دو نقطه A در بالای فلکه و نقطه B در پایین ، فاصله موجود را یادداشت میکنیم در صورتیکه فاصله ها با هم برابر بود یعنی : A=B ، استقرار فلکه شاقول میباشد .
در صورتیکه در اندازه ها اختلاف وجود داشته باشد ، ناشاقول بوده و به تناسب آن باید یک سمت را با استفاده از لاترون به نقطه مناسب برسانیم .

تراز کردن موتور گیربکس آسانسور

تراز کردن موتور گیربکس

یک نظر بگذارید

الکترو صنعت صعود

آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایید.