جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

ترمز مغناطیسی

ترمز مغناطیسی

ترمز مغناطیسی

ترمز موتور اصلی آسانسور که از نوع مغناطیسی است عملکرد آن بدین صورت است که در اثر فرمان سیستم کنترل همزمان با راه اندازی آسانسور عمل کرده ، بوبین مغناطیسی آن باعث از هم دور شدن دو سر اهرم هایی میگردد که بر روی آنها ، کفشک ها و لنت ترمز نصب شده اند و از طریق یک جفت فنر دائم بر روی استوانه ترمز فشرده میشوند .
بهنگام هم تراز شدن کابین با کف طبقه و همزمان با قطع برق موتور محرکه ، برق بوبین ترمز مغناطیسی نیز قطع شده ، در نتیجه لنت های ترمز بر اثر نیروی فنرها به استوانه فشار آورده ، باعث توقف سیستم میشود .
معمولٲ اهرمی بر روی ترمز نصب است که از طریق آن میتوان بطور دستی ترمز را آزاد کرد و بیشتر در موقع قطع برق شهر و یا بروز اشکالی از آن استفاده میکنند و با چرخاندن فلایول موتور محرکه ، کابین را به نزدیک ترین طبقه می رسانند .
فاصله بین لنت و سطح استوانه حداکثر ۱ میلیمتر می باشد .
در بعضی آسانسورها یکی از دلایل تراز نشدن سطح کابین با سطح طبقات عدم تنظیم همین فاصله می باشد .

ترمز مغناطیسی

یک نظر بگذارید

الکترو صنعت صعود

آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایید.