جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 98اتحادیه
نرخ سرویس 98اتحادیه

سر سیم بکسل

سر سیم بکسل :

photo_2016-03-30_00-16-52

روش های مختلفی برای بستن انتهای سیم بکسل ها وجود دارد که متداول ترین آنها استفاده از سر سیم بکسل است .
امروزه بیشتر سر سیم بکسل ها از نوع گوه ای است دلیل استفاده از این نوع ، نصب ساده تر و تعویض آسانتر در هنگام تعمیرات است .
دلیل استفاده از فنر در سر سیم بکسل ها متعادل کردن کشش در سیم بکسل ها و ضمنا در هنگام شروع و توقف آسانسور ضربات اعمالی به کابین و وزنه تعادل را مستهلک کرده مهار میکند .
@baranelevator
عدم کشش مساوی در سیم بکسل ها باعث سائیدگی نامتعادل در شیارها و تفاوت در قطر سیم بکسل ها میگردد که باعث سرخوردگی سیم بکسل ها روی فلکه های کششی میشود .
هر روشی که برای بستن انتهای سیم بکسل بکار میرود باید مقاومت سر سیم بکسل دست کم معادل ۸۰ درصد حداقل بار گسیختگی سیم بکسل باشد .
کابین و وزنه های تعادل توسط سیم بکسل های فولادی معلق نگه داشته میشود .
سیم بکسل ها از یک طرف به یوک کابین و از طرف دیگر به چارچوپ وزنه تعادل متصل هستند این اتصال توسط وسیله ای است به نام سر سیم بکسل که شامل یک سوکت گوه ای است که همراه یک فنر مارپیچ فولادی یا ضربه گیر لاستیکی و کابلشو می باشد .
یک روش سریع و موثر در بستن انتهای سیم بکسل استفاده از بست یا کرپی میباشد .
در هنگام بست زدن باید دقت کرد که پیچ بست همیشه در قسمت بارگذاری شده سیم بکسل باشد و قسمت U در قسمت غیر بارگذاری شده نصب شود .
فاصله کرپی ها از هم دیگر باید ۸ برابر قطر سیم بکسل باشد .

یک نظر بگذارید

الکترو صنعت صعود

آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایید.