جهت عقد قرارداد سرویس
جهت عقد قرارداد سرویس

سرویس آسانسور

الکتروصنعت در تلگرام
الکتروصنعت در تلگرام
آموزشگاه آسانسور
آموزشگاه آسانسور
نرخ سرویس 96 اتحادیه
نرخ سرویس 96 اتحادیه

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور
  جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

در نوپا بودن صنعت بیمه نسبت به بسیاري از صنایع برتر و تاثیر گذار در جهان شكي نیست بخصوص آنكه برخی كشورها به تازگی بیمه واقعی و پیشرفته را در كالبد حكومتی خود تجربه می كنند

در نوپا بودن صنعت بيمه نسبت به بسياري از صنايع برتر و تاثير گذار در جهان شكي نيست بخصوص آنكه برخي كشورها به تازگي بيمه واقعي و پيشرفته را در كالبد حكومتي خود تجربه مي كنند اما صنعت آسانسور در جهان با تمام پيشرفتهاي چشمگير خود مقابل صنعت بيمه نو پا است و براي پيشرفت بيشتر دست به دامان آن شده است. تعريف دقيقي از بيمه و مزاياي آن در دست هيچ استاد دانشگاهي نيست چرا كه اين صنعت بزرگ و پيچيده در تعامل مستقيم با بيمه شده است و به نسبت نوع بيمه است كه مي شود ارزش بيمه را نيز تعريف كرد.

آسانسور در جهان تكنيكي امروز براي فراهم ساختن امنيت جاني افراد با مشكلات فراواني روبرو است و گاه پيش مي آيد كه يك حادثه ساده يك شركت توليدي بزرگ و پيش كسوت را به زانو در مي آورد. در چنين شرايطي تزريق بيمه در بدنه صنعت حمل كالا و بالابر هاي غول پيكر در آسمان خراشهاي بزرگ وبلند يك ضرورت انكار ناپذير است. اين ضرورت تا جايي پيش روي داشته كه برخي شركت ها براي به رخ كشيدن ميزان بيمه و ويژگي هاي خاص آن در درمان پس از حادثه احتمالي حتي ضرر مالي هم دارند اما آن را به نام هزينه براي تبليغات توجيه مي كنند.

جایگاه صنعت بیمه در صنعت آسانسور

بد نيست بدانيد كه كمپاني هيام هاير آلمان براي بيمه محصولات خود تيمي ۵۰۰ نفره از كارمندان آموزش ديده دارد كه هر هفته با سرزدن به آساسنسورهاي نصب شده از چگونگي عملكرد آنها اطلاع دقيق كسب كرده و حتي گاهي نظافت آسانسورها را نيز براي جلب رضايت مشتريان بر عهده مي گيرند. از ديد مديريت اين شركت اتاقک آسانسور ويترين شخصيت توليد كننده و نصب كننده آن است و بايد هميشه در ايده آل ترين شرايط باشد. اين شركت معمولا از مشتري هزينه بيمه را به نصف دريافت مي كند تا از اين طريق مشتري بيشتري داشته باشد.

منبع: world elevator.com

یک نظر بگذارید

الکتروصنعت صعود

آسانسور الکتروصنعت صعود با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها خانگی و تجاری و صنعتی تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.
با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱ -۰۲۱  تماس حاصل نمایی

خانه مهارت آسانسور
خانه مهارت آسانسور
تعمیر موتور آسانسور
تعمیر موتور آسانسور
الکترو صنعت
آسانسور آسانسور آرمان فراز آسانسور آریان آموزش آسانسور استخدام سرویسکار آسانسور بازسازی آسانسور بازسازی آسانسور غرب تهران بیمه آسانسور تعمیرات برد آسانسور جنرال سرویس آسانسور خرابی زیاد آسانسور سرویس آسانسور سرویس آسانسور تهران سرویس آسانسور غرب تهران سرویس ماهانه آسانسور سرویس منظم ماهانه آسانسور سرویس و نگه داری آسانسور سرویس و نگهداری آسانسور سرویس و نگه داری آسانسور در تهران سرویس و نگهداری آسانسور غرب تهران سرویسکار آسانسور سرویس کار آسانسور آریا شهر سرویس کار آسانسور آزادی سرویسکار آسانسور تمام ناطق تهران سرویسکار آسانسور تهران سرویسکار آسانسور تهرانسر سرویسکار آسانسور جنوب تهران سرویس کار آسانسور شرق تهران سرویسکار آسانسور شهرک راهن سرویسکار آسانسور شهرک ولیعصر سرویسکار آسانسور غرب تهران سرویسکار آسانسور مرزداران سرویسکار آسانسور مهرآباد سرویس کار آسانسور مهر آباد سرویس کار آسانسور کاشانی سرویس کار آسانسور یافت آباد سرویسکار آسانسور یافت آباد سرویسکار غرب تهران سرویسکار فوری برای آسانسور شرکت آسانسور قرداد سرویس و نگه داری آسانسور . قطعات آسانسور نرخ سرویس آسانسور چرا سرویس آسانسور کلید آسانسور