آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور)

مجموعه الکترو صنعت

شرکت الکتروصنعت صعود در سال 1390 در زمینه نصب ، بازسازی و سرویس و نگهداری آسانسور شروع به فعالیت کرد. انجام عقد سرویس ماهیانه با یکسال بیمه رایگان و پشتیبانی 24 ساعته فروش کلیه قطعات آسانسور با بروزترین قیمت در بازار

آدرس و اطلاعات تماس

آدرس : میدان آزادی – بازار مبل – بلوار معلم – پاساژ مروارید – طبقه اول – پلاک 69 – شرکت 66826021-021 مدیر فنی 09129313559 سرویسکاران 09351555230
 

آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور)

آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور) آسانسور الکترو صنعت با هدف نصب، فروش، تعمیر و نگهداری و سرویس  آسانسور ها کششی ، هیدرولیک و گرلس تاسیس گردید.این شرکت با عقد قرارداد های مختلف مسئولیت سرویس و نگهداری انواع آسانسور را در سطح تهران پذیراست.

آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور)

سرویس و نصب آسانسورهای کششی

آسانسور هایی کششی آسانسور هایی می باشند که با وسیله موتور گیربکس یا موتور های گرلس و سیم بکسل نصب و راه اندازی برای جابه جایی افراد نصب می شود. بیشتر آسانسورهای خانکی و توقف پایین را از آسانسورهایی کششی با موتور گیربکس دار نصب می کنند. برای توقف هایی بالا به موتور هایی به قدرت و توان بالایی احتیاج می باشد که از موتورهایی گیرلس استفاده می کنیم.که در این صورت می توان موتور خانه را طبقه پایین ساختمان تداعی کرد.

سرویس و نصب آسانسورهایی هیدرولیکی

آسانسور هایی را هیدرولیک گویند که اجزاء تشکیل دهنده آن پاوریونیت و جک های روغنی و روغن هیدرولیک و تابلو کنترل، نصب و راه اندازی برای جا به جایی افراد و وسابل ها می شود.آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور)

از آسانسور هایی هیدرولیک بیشتر برای مکان هایی که چاهک آسانسور ندارد یا ارتفاع چاهک کم می باشد استفاده می شود که مصرب برق و استهلاک آسانسور هدیرولیک نسبت به کششی ها کمتر می باشد.

با سرویس ماهیانه آسانسور میتوان از هزینه های خرابی و استهلاک جلوگیری کرد و میتوان با این کار ایمنی آسانسور ها را بالابرد. با سرویس ماهیانه آسانسور از هزینه کردن بیش از حد برای تعمیرات کلی آسانسور و موتور گیربکس جلوگیری کنید.آسانسورالکتروصنعت (امداد آسانسور)

برای نصب ،تعمیر،بازسازی،سرویس و نگهداری آسانسور با شرکت هایی معتبر زیر نظر اتحادییه آسانسور قرارداد بسته که در صورت وقوع حادثه با بروز مشکل بتوانید از طریق اتحادیه آسانسور به مشکلات به وجود آمده رسیدگی کنید.

برای عقد قرار داد با شمارهای  ۰۹۳۵۱۵۵۵۲۳۰   ۰۹۱۲۹۳۱۳۵۵۹    ۶۶۸۲۶۰۲۱-۰۲۱  تماس حاصل نمایید.

رفع خرابی 24 ساعته
 WhatsApp
x
 
x
 Telegram
x
 
x
 
x
 
x
 
x
 Call us
x
 
x
 Contact us
x
Submit
Email is incorrect
Thank you for your message!